Paradise apartment (215 m²) / 3- spálňový, 6 osôb

Apartmány na Eden Island patria medzi najobľúbenejšie dovolenkové miesta na severozápadnom pobreží ostrova Mahé. Paradise apartment sa nachádza v luxusnom 5* rezorte Eden Island (ostrov Mahé), ktorý má svoje vlastné súkromné pláže, prístav, bazény bary a reštaurácie, fitness centrá, tenisové kurty, detské ihriská a nákupné centrum.

 

Paradise apartment PA1 (180 m²) / 3-spáľňový, 6 osôb

Ponúkame vám ubytovanie v luxusnom apartmáne PARADISE APARTMENT na Eden Island, ktorý poskytuje najvyššiu možnú mieru komfortu v kombinácií s výhodami privátneho rezortu.

PARADISE APARTMENT AP1 (215 m²) vďaka svojej exkluzívnej polohe priamo v prístave Eden Island a v blízkosti pláže (100 m pláž Anse TecTec) je ideálnym miestom na pobyt na Seycheloch ako pre milovníkov aktívneho oddychu (rybolov, plachtenie, vodné športy) tak i pre tých, ktorí uprednostňujú kúpanie, šnorchlovanie a opaľovanie sa na nádherných plážach Seychel.

Veľkou výhodou, pre tento typ ubytovania (bez stravy) je i blízkosť supermarketov, reštaurácií a barov, kam sa dostanete krátkou prechádzkou.

 

Popis Paradise apartment (rozloha 215 m²)

 

Dvojposchodový apartmánový dom, v ktorom sa nachádza Paradise apartment, bol postavený v koloniálnom štýle a pre hostí je k dispozícii spoločná záhrada a bazén.

PARADISE APARTMENT je trojspálňový apartmán s kompletne vybavenou kuchyňou, priestorom na stolovanie, priestrannou obývacou miestnosťou a zastrešenou terasou.

 

Terasa má rozlohu 61 m² a je vybavená vonkajším nábytkom na stolovanie ako aj vonkajšími lehátkami a grilom. Úžasný výhľad na tyrkysové more alebo na záhradu spolu s komfortným vonkajším vybavením, láka k tráveniu času na terase.

 

Príjemne zariadené priestranné 3 spálne s balkónom, každá s posteľou pre 2 osoby, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou, poskytujú každému dostatočné pohodlie a súkromie.

 

Kuchyňa s barovým pultom a jedálenskou časťou je prepojená s obývacou miestnosťou odkiaľ sa veľkými presklenými dverami dostanete na terasu. Vďaka útulnému interiéru je i pobyt vo vnútri apartmánu veľmi príjemný.

Vybavenie apartmánu

Rozloha  215 m²
Poschodie  1.
Počet spální 3
Počet kúpeľní 3
Kuchyňa 1
Jedálenská časť  1
Obývacia miestnosť 1
Terasa (61 m²) 1

 

 

 

Dôležité informácie

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod. 
Upratovanie pri príchode a odchode
Club car ÁNO 
Domáce zvieratá  ÁNO 
Fajčenie Na terase
Trezor ÁNO
Klimatizácia ÁNO

 

 

 

Služby za poplatok

Detská postielka 5 €/deň
Vodné športy za poplatok na mieste 
Rybolov za poplatok na mieste 
Výlety do okolia  za poplatok na mieste 
Internet WiFi pripojenie 15 Usd/deň
Internet *  ÁNO

* potrebné kúpiť kredit na mieste tzv. Dongle v cene od 80 SCR/50 Mb

Tento 215 m2 priestranný plne klimatizovaný apartmán s veľkou terasou (61 m2) je luxusne zariadený a poskytuje komfortné apartmánové ubytovanie na Seycheloch.

 

 

KUCHYŇA

Moderne zariadená priestranná kuchyňa je vybavená základným kuchynským vybavením na stolovanie pre 6 osôb, vybavením na prípravu jedál, umývačkou riadu, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, šporákom s rúrou na pečenie, rýchlovarnou kanvicou, práčkou a sušičkou.

Kuchyňa je od jedálenskej časti oddelená barovým pultom, pri ktorom si môžu pohodlne vychutnať svoj drink 4 osoby.

JEDÁLENSKÁ ČASŤ

Masívny stôl pre 6 osôb sa nachádza medzi kuchyňou a veľkou obývacou miestnosťou.

OBÝVACIA MIESTNOSŤ

Vzhľadom na prepojenie s veľkou terasou a príjemné a pohodlné zariadenie, je obývacia miestnosť častým miestom odpočinku návštevníkov apartmánu. Nachádzajú sa tu 2 pohodlné sedačky, konferenčný stolík, komoda a LCD televízor a to všetko zariadené veľmi vkusne a útulne.

 

TERASA S GRILOM

Najčastejšie obývaným miestom návštevníkov apartmánu je priestraná zastrešená terasa s úžasným výhľadom na nádherné tyrkysové more alebo na záhradu. Zastrešenie poskytuje príjemné posedenie v tieni a veľký stôl so stoličkami pre 6 osôb poskytuje priestor pre stolovanie i na terase. Komfortné lehátka sú ideálnym miestom na oddych a leňošenie.

Plynový gril, ktorý sa nachádza na terasa priam vábi na grilovačku na tomto úžasnom mieste

SPÁLNE SO SAMOSTATNÝM BALKÓNOM

V apartmáne sa nachádzajú 3 dostatočne priestranné spálne, v každej z nich sú postele pre 2 osoby - 1x manželská posteľ, 2x samostatné postele. Každá spálňa ma samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou, vlastný balkón, skrine s dostatočným úložným priestorom, toaletný stolík so stoličkou a lampami.

KÚPEĽNE

V každej z troch kúpeľní sa nachádza presklený pomerne veľký sprchovací kút, jeden alebo dve umývadla a samostatná toaleta s bidetom.

KLIMATIZÁCIA

Apartmán je plne klimatizovaný a v každej miestnosti sa naviac nachádza i stropný fén.

Vzhľadom na podmienky fungovania klimatizácie (zatvorené okná) sú stropné fény veľmi často používané.

TREZOR

Svoje doklady a cennosti, ktoré nechcete nosiť počas pobytu na Seycheloch so sebou, môžete bezpečne uložiť do trezoru, ktorý sa nachádza v apartmáne.

CLUB CAR

Súčasťou prenájmu apartmánu je i tzv. Club car - podobný ako golfový vozíček. Club car je určený pre 4 osoby na presun na kratšie vzdialenosti po ostrovoch Eden Island a Mahé.

Kľúče od Club car vám budú odovzdané v deň príchodu spolu s kľúčmi od apartmánu. Potrebné je len natankovať si pohonné hmoty.

 
Termín Cena / 5 - 14 nocí
15.12. - 15.01.  550 Usd / noc

15.01. - 15.03.

290 Usd / noc
15.03. - 20.04. 350 Usd / noc
20.04. - 15.07. 290 Usd / noc
15.07. - 25.09. 350 Usd / night
25.09. - 15.12. 290 Usd / night

PLATOBNÉ PODMIENKY

  • 100% platba pri potvrdení rezervácie
  • možnosť platby prevodom na účet alebo platba kartou. Akceptujeme Visa a Mastercard

Poznámky:

Uvedené ceny sú na apartmán a noc.

Cena zahŕňa upratovanie v deň príchodu, deň odchodu.

Cena zahŕňa 15% daň platenú na Seycheloch.

 

Služby poskytované ZADARMO

1/ Privátne vybavenie a služby rezortu určené len pre hostí Eden Island a ich využívanie je BEZPLATNÉ:

  • vstup na privátne pláže (len pre hostí Eden Island)
  • používanie bazénov (len pre hostí apartmánov)
  • používanie tenisových kurtov (cez deň zadarmo, v noci poplatok R50.00 kvôli osvetleniu)
  • využívanie fitness centra

 

2/ K apartmánu je poskytnuté motorové autíčko „Club car“ pre 4 osoby ZADARMO. Club car je vhodné na presun na kratšie vzdialenosti na Eden Island, prípadne na Mahé. Club car sa vracia s rovnakým množstvom pohonných hmôt, ako bolo v nádrži pri odovzdaní.

Rezervujte si ubytovanie v PARADISE APARTMENT (Eden Island, Mahe, Seychelles) vyplnením doleuvedeného formulára.

 

Vyplnenie formulára nepovažujte za záväznú rezerváciu. Po obdržaní vypleného formulára Vás budeme čoskoro kontaktovať.

 

REZERVAČNÝ FORMULÁR