Aktivity Seychely

Plachtenie

Nádherné azúrové more Seychel poskytuje mnoho príležitostí pre nezabudnuteľnú plavbu. Súostrovie Seychel sa skladá z nespočetných kanálov a bezpečných miest na zakotvenie v rôznych lokalitách, čo znamená, že je to ideálne miesto na rekreačné chartrové plavby a lodné výlety. Medzinárodné i miestne lodné chartrové spoločnosti ponúkajú široký výber špecializovaných plavieb s kapitánom a posádkou.

  • Seychelles, cruising
  • Seychelles, diving
  • Seychelles, fishing
  • Seychelles, Island hopping
  • Seychelles, Yachting

Potápanie

Seychely so svojimi 115 ostrovmi roztrúsenými po Indickom oceáne ponúkajú mnoho príležitostí na potápanie. Vody Indického oceánu v okolí Seychel majú neuveriteľne bohatý morský život. Teplé a pokojné more v okolí Seychel je domovom rôznych druhov rýb, korytnačiek a koralov, ktoré poskytujú neopakovateľné pohľady pre potápačov a ľuďom, ktorí obľubujú šnorchlovanie.

 

Rybolov

Seychely majú jeden z najbohatších rybárskych revírov na svete. Rybolov na Seycheloch je zážitok ako pre skúsených tak i začínajúcich rybárov. Výlety za rybolovom organizujú miestne cestovné kancelárie, kde si môžete objednať poldňový alebo jednodňový výlet. Každá posádka miestnej rybárskej lode má svoje vlastné obľúbené miesta, kde s radosťou privezú záujemcov o rybárčenie.

 

Island hopping

Seychely, na rozdiel od iných prázdninových destinácií ponúka širokú škálu ostrovov, z ktorých každý má svoj charakter a históriu.

Či už sa vyberiete na jednodňový výlet na jeden z mnohých vnútorných žulových ostrovov alebo strávite dlhší čas na jednom mieste, Seychely vždy ponúkajú výnimočný zážitok.

Z ostrova Mahé premáva pravidelná letecká i námorná doprava na okolité ostrovy. Dokonca z Mahé premávajú na okolité ostrovy i vrtuľníky. 

 

Objavovanie pláži

Objavte nádherné nepoškvrnené pláže s jemným bielym pieskom a preskúmajte úchvatné pobrežie Seychel.